Navigace

O nás

TERMO + holding, a.s.

Působení společnosti TERMO + holding, a.s. začíná již od roku 1993, kdy byla založena společnost TERMO + s.r.o. Její činnost byla od počátku zaměřena na problematiku oprav bytových panelových domů, přičemž existovaly hlavní směry činnosti: projektová a inženýrská, finanční poradenství, prodej materiálů a realizace staveb. Již od samotného počátku byla zahájena spolupráce s německou STO SE & Co. KGaA, významným celosvětovým výrobcem velmi kvalitních kontaktních zateplovacích systémů, povrchových úprav a materiálů pro sanace betonu.

Komplexnost poskytovaných služeb vedla v roce 2006 k vytvoření holdingové struktury společností s mateřskou firmou TERMO + holding, a.s.

Významným mezníkem v historii společnosti byl rok 2008, kdy byla na český trh uvedena vlastní řada kontaktních zateplovacích systémů Termo+, jejíž hlavní komponenty jsou i nadále vyráběny v Německu ve STO SE & Co. KGaA.

Nedílnou součástí služeb je poskytování technického servisu – návrh ucelených a systémových řešení, školení prováděcích firem, dozory na stavbách zajišťující kontrolu nad dodržováním technologických postupů, kvality montáže a konzultační činnost.

Nově se naše firma zabývá přípravou a projekty na novou výstavbu rodinných a bytových domů.

TERMOCON s.r.o.
Letos již 27 let na trhu

V roce 1996 byla založena stavebně montážní společnost TERMOCON s.r.o. Po vzniku TERMO+ holding, a.s. (r. 2006) je jeho součástí jako dceřiná společnost, zajišťující vlastní realizaci jednotlivých stavebních zakázek. Své služby poskytujeme převážně v Ústeckém a Libereckém kraji, v Praze a dalších městech středních, západních a jižních Čech a dále i na jihu Moravy.

V roce 2017 byla provedena rekonstrukce jedné z hal v areálu v Novosedlicích za účelem zavedení klempířské výroby s vlastní práškovou lakovnou, která tvoří klíčovou součást zakázkové výroby systémových klempířských prvků. Byly vytvořeny vlastní ucelené parapetní systémy Termo+, které jsou testované dle normy ČSN 12 208 na vodotěsnost při zatížení větrem o tlaku až 1 200 Pa s platností po celé Evropské unii.

V rámci našich společností nabízíme:

  • Prodej zateplovacích systémů
  • Výrobu klempířských prvků (zakázkovou klempířskou výrobu)
  • Komplexní rekonstrukce bytových a nebytových objektů
  • Zpracování studií, projektové dokumentace, technických auditů bytových domů
  • Novou výstavbu rodinných a bytových domů
  • Návrh a realizace fotovoltaických řešení