732 506 573 Navigace

O nás

TERMO + holding, a.s.

Váš spolehlivý partner na trhu již 30 let

Působení společnosti TERMO + holding, a.s. začíná již od roku 1993, kdy byla založena společnost TERMO + s.r.o. Její činnost byla od počátku zaměřena na problematiku oprav bytových panelových domů a snižování energetické náročnosti při provozování domů, přičemž existovaly hlavní směry činnosti: projektová a inženýrská činnost, finanční poradenství, prodej materiálů a realizace staveb. Již od samotného počátku byla zahájena spolupráce s německou STO SE & Co. KGaA, významným celosvětovým výrobcem velmi kvalitních kontaktních zateplovacích systémů, povrchových úprav a materiálů pro sanace betonu.

TERMOCON s.r.o.
Letos již 28 let na trhu

V roce 1996 byla založena stavebně montážní společnost TERMOCON s.r.o. Po vzniku TERMO+ holding, a.s. (r. 2006) je jeho součástí jako dceřiná společnost, zajišťující vlastní realizaci jednotlivých stavebních zakázek. Své služby poskytuje převážně v Ústeckém a Libereckém kraji, v Praze a dalších městech středních, západních a jižních Čech a dále i na jihu Moravy.

Komplexnost poskytovaných služeb vedla v roce 2006 k vytvoření holdingové struktury společností s mateřskou firmou TERMO + holding, a.s.

Významným mezníkem v historii společnosti byl rok 2008, kdy byla na český trh uvedena vlastní řada kontaktních zateplovacích systémů Termo+, jejíž hlavní komponenty jsou i nadále vyráběny v Německu ve STO SE & Co. KGaA.

Nedílnou součástí služeb bylo a je poskytování technického servisu – návrh ucelených a systémových řešení, školení prováděcích firem, dozory na stavbách zajišťující kontrolu nad dodržováním technologických postupů, kvality montáže a konzultační činnost. Součástí je i finanční poradenství a energetické poradenství.

Společnost TERMOCON s.r.o. je členem Cechu pro zateplování budov.

CZB je spolek odborných subjektů působících v oblasti zateplování, který v loňském roce oslavil 30. výročí své existence.  CZB podporuje užívání kvalitních a ověřených vnějších kontaktních zateplovacích systémů ETICS (External Thermal Insulation Composite System). Na tyto ověřené vnější kontaktní zateplovací systémy vydává ,,Kvalitativní třídu A“.

Naše společnost je držitelem Kvalitativní třídy A pro systém TERMO + Styrol Eko a TERMO + Mineral Eko.

Nově se naše firma zabývá přípravou a projekty na novou výstavbu rodinných a bytových domů.

V roce 2017 byla provedena rekonstrukce jedné z hal v areálu v Novosedlicích za účelem zavedení klempířské výroby s vlastní práškovou lakovnou, která tvoří klíčovou součást zakázkové výroby systémových klempířských prvků. Byly vytvořeny vlastní ucelené parapetní systémy Termo+, které jsou testované dle českých a evropských norem na vodotěsnost při zatížení větrem o tlaku až 1 200 Pa s platností nejen v ČR, ale i Evropské unii.

Díky námi nabízeným vysoce kvalitním produktům a zkušeným spolupracovníkům jsme pro Vás tím kompetentním a spolehlivým partnerem již 30 let.

Nabídka služeb společnosti TERMO + holding, a.s. – již 30 let na trhu

  • projektová a inženýrská činnost, technické audity a komplexní regenerace bytových domů
  • realizace a zateplení budov
  • developerské projekty na výstavbu rodinných domů a družstevní bytovou výstavbu
  • rekonstrukce bytových i nebytových objektů
  • výroba vodotěsných a atypických klempířských systémů
  • projekty na vybavení sklepních prostor panelových domů ocelovými kójemi